Gospodarka Odpadami Przemysłowymi

Szanowni Państwo,

Od ponad 20 lat kompleksowo obsługujemy przedsiębiorstwa przemysłowe w obszarze ochrony środowiska zajmując się odbiorem, transportem i ponownym wykorzystaniem odpadów przemysłowych, w tym odpadów niebezpiecznych na terenie całego kraju.

Na mocy decyzji wydanych przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego (DSR-II-2.7243.120.213) możemy odbierać ponad 300 rodzajów odpadów przemysłowych, zagospodarowywanych z wykorzystaniem specjalistycznych technologii i instalacji

 

 

Działalność rozpoczęliśmy od współpracy z firmami branży poligraficznej i zakładami przemysłu metalowego. Wkrótce uruchomiliśmy własną linię rafinacji i granulacji srebra oraz laboratorium analityczne, które na bieżąco kontroluje jakość produkowanego surowca, jak i odbieranych odpadów. W procesie produkcji srebra z roztworów odpadów fotochemicznych wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia firmy Agfa, piece indukcyjne oraz spektrometr atomowy Spectro.

Podstawowym profilem naszej działalności jest odzysk, regeneracja i destylacja zużytych i zanieczyszczonych rozpuszczalników z wszystkich gałęzi przemysłu. Posiadamy instalacje do odzysku, regeneracji rozpuszczalników i zmywaczy o wydajności 10 ton na dobę. Jakość odzyskanego przez nas destylatu kontrolowana jest przez zewnętrzne laboratorium. Ponowne wykorzystanie i odzysk metali prowadzimy w oparciu o procesy elektrolizy, gdzie uzyskane materiały stanowią pełnowartościowy surowiec do produkcji odlewniczych stopów metali, które wytwarzamy we własnej odlewni.

Odpady niebezpieczne nie nadające się do powtórnego wykorzystania poddawane są utylizacji termicznej lub stanowią surowiec do produkcji paliw alternatywnych.Dyspozycyjność pracowników umożliwia szybkie dotarcie do klientów w każdym zakątku kraju. Zaufanie, jakim obdarzyło nas wiele firm oraz długoletnie doświadczenie są naszą najlepszą rekomendacją, a profesjonalizm, terminowość i konkurencyjność to nasze największe atuty. Czyste środowisko to dobro nas wszystkich - zostań zatem naszym partnerem.


Zapraszamy do nawiązania współpracy.